Ma-qsfp-100g-sr5- modul transceivera kompatibilný s cisco meraki 100gbase-sr4 qsfp28 850nm 100m mpo/mtp dom

GBICS

bol: 264,00 €
teraz: 180,00 € (vrátane DPH)
bol: 220,00 €
teraz: 150,00 € (napr. DPH)
Napísať recenziu
Dostupnosť:
skladom
Dostupnosť:
skladom
Na sklade
Pridáva sa do košíka… Položka bola pridaná

Vysielače/prijímače GICS sú špecifikáciou tvarového faktora MSA a konfigurované našimi inžiniermi, aby sa inicializovali a fungovali presne ako ekvivalent OEM.

Katalógové zľavy sú k dispozícii pre tento produkt pri objednávke množstva alebo pri ďalšom predaji partnera. Prosím kontaktujte sales@gbics.com alebo zavolajte 01285 886444.

Sme súčasťou rámca Jisc. Kontaktujte nás pre podrobnosti a zľavnené ponuky.

Modul transceiveru kompatibilný s Cisco meraki 100g qsfp28

Rýchle špecifikácie

Technické špecifikácie

  • 100GBASE-SR4 Quad Small Form-factor Pluggable Plus (QSFP28).
  • 100-gigabitový Ethernet založený na štandardoch (100 GBASE-Ethernet).
  • Rýchlosť linky 100 Gbit/s.
  • Prevádzková vzdialenosť až 100 m na vlákne OM4.
  • Vlnová dĺžka vysielača 850nm.
  • Priemyselný štandardný konektor MPO.
  • Multimódové vlákno (mmf).
  • Digitálne optické monitorovanie (dom).
  • Typ konektora MPO-12 (12 vlákien). 

Podpora produktu

Tento produkt je 100% kompatibilný so všetkými produktmi Cisco Meraki, ktoré podporujú transceivery 100GBASE-SR4 QSFP28.

Prísne testovanie výroby zaisťuje najlepší zážitok z inštalácie, výkon a odolnosť.

Stojíme za kvalitou našich produktov a hrdo ponúkame rozšírenú doživotnú záruku na výmenu.

Pre ďalšie informácie kontaktujte člena nášho tímu, ktorý vám rád pomôže.

Bezpečnostné normy

EN 60825-1 (2007)/EN 60825-2 (2010).
Laserový produkt Fda 21cfr1040.10 triedy 1.
Súlad so smernicou Restriction on Hazardous Substances (RoHS).
Označené CE.

Obmedzená doživotná záruka GBICS.com. Podrobnosti nájdete na našej stránke Záruka.

Dodávky v Spojenom kráľovstve

Ponúkame dve možnosti doručenia pre všetky objednávky zadané online. Obidve sú služby DHL Express Next Working Day.

Nasledujúci pracovný deň 13,00 €*
Nasledujúci pracovný deň (pred 13:00) 20,00 €

*Objednávky 106,00 € (bez DPH) alebo viac majú nárok na túto službu bezplatne.

Služba doručenia v ten istý deň po celom Spojenom kráľovstve a niektorých častiach Európy je k dispozícii na požiadanie. Pred zadaním objednávky kontaktujte predajný tím.

Európske dodávky

Pre všetky naše medzinárodné zásielky používame DHL Express Worldwide.

Všetky objednávky sú odosielané zo Spojeného kráľovstva pomocou doručeného cla (DDP).

Ďalší možný pracovný deň Od 23,00 € *

*Objednávky 106,00 € alebo viac majú nárok na túto službu bezplatne.

Doba prepravy je zvyčajne 1 deň; to sa však môže líšiť v závislosti od krajiny. Ak potrebujete ďalšie informácie pre potvrdenie presnej dodávky, kontaktujte prosím predajný tím.

Celosvetové doručenie

Pre všetky naše medzinárodné zásielky používame DHL Express Worldwide. Táto služba je platená s doručením cla (DDP).

Ďalší možný pracovný deň Od 61,00 €*

*Objednávky 303,00 € alebo viac majú nárok na túto službu bezplatne.

Čas prepravy sa líši, ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte predajný tím.

Ďalšie podrobnosti o preprave, vrátení, sledovaní objednávok a objednávkach účtu nájdete na našej stránke Doručenie a vrátenie tovaru stránku.

FAQ

  • Akú záruku ponúka GBICS?

    Informácie o štandardnej záruke GBICS a rozšírenej záruke na výmenu nájdete na našej stránke záručná stránka.

  • Spôsobí používanie vysielača a prijímača tretej strany platnosť záruky na produkt môjho dodávateľa?

    Nie, toto je bežná mylná predstava, že použitie vysielača a prijímača tretej strany ruší platnosť záruky u výrobcu.

  • Ponúkate zľavy na objemové objednávky?

    Rozhodne, GBICS má tím špecializovaných účtovných riaditeľov, ktorí s vami budú spolupracovať na vašom projekte. Pre komerčnú podporu nás prosím kontaktujte na sales@gbics.com alebo volajte 01285 886444

  • Ako môžem potvrdiť kompatibilitu?

    Ponúkame prísľub 100 % kompatibility od viac ako 100 dodávateľov v rámci rôznych dátových rýchlostí a tvarových faktorov. Neustále dopĺňame naše portfólio kompatibility, pretože technológie sa neustále vyvíjajú a sú uvádzané nové produkty. Ak chcete získať ďalšie informácie a porozprávať sa s členom tímu, zavolajte nám na číslo 01285 886444 a radi prediskutujeme vašu požiadavku.>

  • Sú produkty GBICS certifikované?

    Áno. Všetky produkty GBICS sú označené CE a sú v súlade s RoHS, aby spĺňali európske bezpečnostné smernice a prešli certifikáciou laserovej bezpečnosti v akreditovaných laboratóriách UKAS. GBICS.com je tiež oficiálnou spoločnosťou s certifikáciou ISO9001:2015 schválenou British Assessment Bureau.

  • Môžem zadať objednávku prostredníctvom objednávky?

    Áno. V skutočnosti je viac ako 85 % nášho podnikania spravovaných prostredníctvom úverových účtov. Podrobnosti nájdete na https://www.gbics.com/credit-accounts/.

Prosím pošlite mi Kábel s priamym pripojením 10G SFP+ na SFP+ (DAC) údajový list.

Recenzie